Survival náramek

Survival náramek je upletený z několika metrů padákové šňůry (paracord 550) o šířce 2 – 4mm a výdrží až 250kg, který můžete kdykoliv v případě nutnosti rozmotat a použít třeba na stavbu přístřešku, nebo nouzové slanění z prvního patra. Využití najdete spoustu, jak v přírodě, tak ve městě.

Materiál: paracord | microparacord
Vzory: Cobra, Fish tail, Ladder strap, Curling millipede
Barevné varianty: podle aktuální nabídky
Velikost: na míru

Cena: 40 - 80 Kč


Možnosti doplňků: spona (trojzubec)
Doplňky za příplatek: korálky | brzdičky | kuličky | spona s píšťalkou | spona s píšťalkou a křesadlem | spona s píšťalkou, kompasem a křesadlem

Paracord

Microparacord

Přívěsky

Přívěsek je skvělý jako doplněk, například na klíče nebo batoh. Zajímavý a stylový design. Na výběr je více druhů přívěsků. Přívěsky jsou vhodné dárky, které nikdy neurazí!

Cena: 20 - 80 Kč

Zvířátka z paracordu

Začali jsme tvořit i takové originální věci, jako třeba paracord štírek. Štírek je vhodný na zavěšení na lust, na háček nebo někdo si ho pověsí i do auta…… Ale hlavně je vhodný na postavení třeba do kanceláře na psací stůl jako dekorace. Tak co? Chcete taky svého štírka? 😊

Cena: 130 Kč

FIMO hmota

Originální přívěsek na klíče, či jako jiný doplněk. Přívěsek si můžete předělat například na náušnice nebo náhrdelník, fantazie se meze nekladou! V originalitě je krása!

cena: 40-50 Kč

Přívěsky z filcu

Přívěsky s motivem psích tlapek, nebo podobizen psích plemen! Na výběr je z různých ras a zbarvení. Po domluvě určitě každý páníček bude moci nosit svého pejska pořád s sebou, na klíčích nebo kdekoliv jinde!

cena: 45 - 60 Kč

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *