Tvoříme s radostí přes 3 roky

A jak to všechno začalo?

Založení dne 15. července 2018 – dvě kamarádky se rozhodly, že si zkusí vyrobit něco z paracordu pro své pejsky. Výroba je začala bavit, a založily facebookovou stránku pro ukázku svých výrobků

Později se dvojice začala rozpadat. A zůstala jen nynější majitelka, kterou všichni znáte pod přezdívkou TIMIKa.

Od roku 2019 přišla jedna členka, která zůstala až do teď, tu můžete znát pod přezdívkou Baru, hodně paralanu pomáhá. Momentálně jsou členové 4. Tohoto roku se taky založil tento web.

Jak vznikl název PARALAN? Snadno, je to jednoduché spojení dvou názvů materiálu, ze kterých vyrábíme. Ty názvy jsou PARAcord a LANa.

Kvalitní výroba, je samozřejmě na prvním místě. Každý nový výrobek několik měsíců testujeme, než ho uvedeme do prodeje, protože dobře víme, že kvalita je důležitá a taky si zakládáme na výrobě přímo na míry vašeho miláčka a podle vašich představ. Stačí nám napsat pro které plemeno výrobek má být, k čemu by měl sloužit a představu o barvě či vzoru společně vybereme nejvhodnější věc

Kdo vlastně jsme?

Jsme mladá rozvíjející se parta lidí, s velikou láskou ke zvířatům.

Naším cílem je vykouzlit úsměv na tváři našim zákazníkům, kterým chceme pomáhat a dělat jim radost, stejně jako snaha budovat s milujícími páníčky přátelský vztah.

Myslím, že je nejvyšší čas, vybrat něco vašemu miláčkovi nebo sobě, něco pěkného na procházky či výstavy. Chcete to vyzkoušet? Stačí nás kontaktovat.

A nyní malý prostor pro představení všech, co jsou součástí paralanu, bez nich by paralan nebyl…..

Jsem Michaela, jedna ze zakladatelek paralanu. Paralan vedu už přes 2 roky. Kdo sleduje naše facebookové stránky, tak mě může znát pod přezdívkou TIMIKa, vydavatelka různých soutěží a pátečních faktů.  Na začátku jsem se starala o objednávky a o výrobu se starala spoluzakladatelka Markéta. Takto to fungovalo rok, po roce odešla a všechno zůstalo na mě, myslela jsem, že je konec ale nevzdala jsem se a pokračovala dál ve spravování, a dokonce i ve výrobě. Časem, se s pomocí založil i tento web a sehnal se malý tým lidí na pomoc. Nyní už máme kolem 100 spokojených zákazníků po celé ČR a pár zákazníků i na Slovensku.

Věřím, že jednou otevřeme i nějakou tu prodejničku, a stane se z nás malá česká výrobní firma na Opavsku.

Jmenuji se Barbora a jsem pravá ruka Míši – majitelky Paralanu. U Paralanu jsem již přes 2 roky. Ze začátku jsem pomáhala pouze s menšími, ne tak důležitými věcmi, ale postupem času jsem se vypracovala až na současnou pozici. Aktuálně pomáhám se vším, co je potřeba. Ať už je vyřizování objednávek, komunikace s fanoušky, atd. Také přidávám příspěvky na Facebook a Instagram s fotkami mých 2 králíčků. Firma Paralan mi dala možnost se zdokonalit v týmové práci a nejen to. Myslím si, že tvoříme super kolektiv a navzájem si rády pomáháme 🙂

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *