Tvoříme s radostí přes 2 roky

A jak to všechno začalo?

Stalo se to úplně náhodou, dvě kamarádky se rozhodly, že si zkusí vyrobit něco z paracordu pro své pejsky. Výroba je začala bavit, tak se rozhodly, že založí facebookovou stránku, kde budou své výrobky zveřejňovat.

Po několika týdnech se začali ozývat lidi, a objednávali si. A tak to všechno začalo. Stačilo jen vymyslet jméno značky a všechno kolem. A jak vznikl název PARALAN? Snadno, je to jednoduché spojení dvou názvů materiálu, ze kterých vyrábíme. Ty názvy jsou PARAcord a LANa.

A jak čas utíkal, tak se dvojice začala rozpadat. Několik měsíců měla všechno na starost jen jedna, nynější majitelka, kterou všichni znáte pod přezdívkou TIMIKa.

Nakonec se rozhodla, že si vezme k sobě nějaké lidi. Jedna členka zůstala až do teď, tu můžete znát pod přezdívkou Baru, hodně paralanu pomáhá. No a pak přicházeli další lidi, následně zase odešli a nahradili je jiní. Momentálně jsou členové 4, uvidíme na jak dlouho….

Není ani možné, jak ten čas letí. V roce 2018 jsme vyrobili první psí obojek a byli jsme na to dvě. Doteď jsme jich vyrobili kolem sta a jsme na to 4. Jedno se ale nezměnilo. Pořád je pro nás na prvním místě zdraví vašich mazlíčků a spokojenost páníčků. A tak každý nový výrobek několik měsíců testujeme, než ho uvedeme do prodeje.

Dobře víme, že každý mazlíček je jedinečný, a ne každému sedne stejná věc a barva. Zakládáme si hlavně na výrobě přímo na míry vašeho miláčka a podle vašich představ. Řekněte nám, koho máte doma, co mu nejvíc sedí, a jestli máte nějakou představu, jako třeba barvu či vzor, a společně vybereme nejvhodnější výrobek.

Kdo vlastně jsme?

Jsme mladá rozvíjející se parta lidí, s velikou láskou ke zvířatům.

Naším cílem je vykouzlit úsměv na tváři našim zákazníkům, kterým chceme pomáhat a dělat jim radost. Právě toto je naším cílem, stejně jako snaha budovat s milujícími páníčky přátelský vztah.

Jsme kolektiv mladých a veselých lidí – jsme fajn parta přátel, kteří se nepomlouvají, drží při sobě a pomáhají si.

Kvalitní výroba, ale ne, jen ta, je ale samozřejmě na prvním místě. K pohodovému kolektivu tak u nás získáte partu přátel a příležitost prohlubovat své osobní dovednosti a získané znalosti.

Chceme, aby každý člen našeho týmu rostl a posouval se dál.

Abychom dlouho nemluvili jen o sobě. Co vy? Máte nějakého mazlíka? Myslím, že je nejvyšší čas, vybrat mu něco pěkného na procházky či výstavy. Chcete to vyzkoušet? Stačí nás kontaktovat.

A než se každý z nás představí, ráda bych vás pozvala do Facebookové skupiny paracordczsk. Kde najdete zajímavé výrobky a rady.  

A nyní malý prostor pro představení všech, co jsou součástí paralanu, bez nich by paralan nebyl…..

Jsem Michaela, jedna ze zakladatelek paralanu. Paralan vedu už přes 2 roky. Kdo sleduje naše facebookové stránky, tak mě může znát pod přezdívkou TIMIKa, vydavatelka různých soutěží a pátečních faktů.  Na začátku jsem se starala o objednávky a o výrobu se starala spoluzakladatelka Markéta. Takto to fungovalo rok, po roce odešla a všechno zůstalo na mě, myslela jsem, že je konec ale nevzdala jsem se a pokračovala dál ve spravování, a dokonce i ve výrobě. Časem, se s pomocí založil i tento web a sehnal se malý tým lidí na pomoc. Nyní už máme kolem 100 spokojených zákazníků po celé ČR a pár zákazníků i na Slovensku.

Věřím, že jednou otevřeme i nějakou tu prodejničku, a stane se z nás malá česká výrobní firma na Opavsku.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *